Anunturi gratuite – locuri de munca in Bacau

Pentru a posta un loc de munca Logare sau Creeaza un cont |  Posteaza un loc de munca

Asociația Betania – Centrul Delfinul pentru copii cu autism Bacău angajează psiholog / psihopedagog

Asociația Betania

ONG

Acesta este Full-time pozitie in Bacau postat 16 septembrie 2016.

Asociația Betania – Centrul Delfinul pentru copii cu autism Bacău angajează psiholog/psihopedagog. Experiența în lucrul cu copiii constituie un avantaj.

CANDIDATUL IDEAL:

– persoană deschisă, dinamică, agreabilă, creativă
– răbdare, pasiune pentru lucrul cu copiii
– atitudine pozitivă
– abilități de comunicare/relaționare cu copiii, adulții
– abilități de lucru în echipă
– autodidact
– disponibilitate pentru studiu şi perfecţionare continuă

RESPONSABILITĂȚI:

– oferă atenție, mediu securizant copilului
– manifestă interes față de nevoile/particularitățile copilului
– pregătește toate materialele necesare desfășurării activităților
– asigură informare, sprijin și suport părinților
– asigură confidențialitate
– participă la întâlnirile echipei
– asigură și răspunde de aplicarea tuturor măsurilor de igienă

BENEFICII:

– mediu de lucru plăcut alături de o echipă de profesioniști
– asigurarea formării inițiale și continue
– implicarea/participarea la diverse activități ale Asociației

Cum sa aplici

CV-urile se pot depune pe e-mail office@asociatiabetania.ro. Informații la telefon: 0234 586.402 / 0751 185.899